Nerezové zábradlie do interiéru

nerezové zábradlie na interiérové schodiskoTak ako k dvojpodlažnému domu neodmysliteľne patrí schodisko, tak nesporne patrí k schodom zábradlie. V poslednej dobe je veľmi žiadaným a elegantným riešením zábradlia materiál, ktorý má dlhú životnosť, vyžaduje takmer nulovú údržbu, a navyše, vyzerá veľmi elegantne a moderne.

Výnimočnosť nerezu

Reč je o nereze, ktorý sa čoraz viac dostáva do moderne zariadených domácností, aj v podobe rôznych doplnkov. Zábradlie z nerezu je krásne, elegantné, má množstvo variácií, je možné ho doplniť o číre , mliečne, farebné sklo, aj drevené madlo, a to v akomkoľvek odtieni. Takéto zábradlie dodá vašim schodom aj celému interiéru nádych elegancie, luxusu a dokonalosti.

Základné rysy zábradlia sa odvíjajú od stĺpikov, ktoré určujú krivky ostatných segmentov, z ktorých pozostáva. Nerezové zábradlie je rýchlym a jednoduchým riešením, ktoré vyhovie aj tomu najnáročnejšiemu klientovi. Môžete si vybrať napríklad lanká, nerezové prúty s hladkým povrchom, nasmerované zvisle, vodorovne, či priečne. K dispozícii je naozaj nespočetné množstvo prevedení.

Bezpečnosť a nezávadnosť

trendove nerezove zabradliaČo sa týka bezpečnosti a zdravotnej nezávadnosti, nerez je tým najvhodnejším riešením, pretože nie je ostrý, je pevný, nepodlieha korózii a jeho údržba takmer nulová. Ďalším plusom je možnosť zladenia všetkých prvkov domácnosti, ako v interiéri, tak aj v exteriéri, pretože nerezové doplnky sú nielen krásne, ale predovšetkým veľmi praktické a nikdy nezostarnú ani nezovšednejú. Užívajte si nerez a jeho krásy aj s nerezovými zábradliami, ktoré vám vyrobíme podľa vašich predstáv.

 

Meno (povinné)

Firma

Email (povinné)

Telefón

Poznámka