Oceľové konštrukcie na mieru

Potrebujete pre svoje podnikanie nové výrobné, skladovacie priestory, administratívnu budovu, či športovú halu? Nechcete s tým mať žiadne starosti? Nechajte si zabezpečiť dodávku oceľovej konštrukcie a haly na mieru od jedného zdroja „na kľúč“. Naša firma zohľadní vaše individuálne požiadavky a za krátky čas budete môcť objekt využívať na svoje podnikanie.

Montované haly na mieruFNSP Košice heliport

Fungujeme už od roku 1990 a za tie roky sme nadobudli bohaté skúsenosti s dodávkou montovaných objektov u nás aj v zahraničí, o čom svedčí množstvo spokojných klientov. Zabezpečuje výrobu aj montáž objektov v súlade s požiadavkami svojich klientov. Jej oceľové haly optimalizujú voľný priestor a obsahujú špeciálne architektonické prvky. Majú veľký rozpon, sú variabilné, je možné ich doplniť o žeriavové dráhy, medziposchodia, aj iné príslušenstvo tak, aby plne pokryli všetky požiadavky zákazníka.

Variabilita tvarov a využitia montovaných hál je pestrá, naša firma dodáva haly pre najrôznejšie odvetvia, akými sú priemysel, logistické centrá, výrobné závody, sklady, športové haly, autosalóny, maloobchodné predajne ale aj hotely a bussines centrá. Objekt je variabilný aj z hľadiska svojich rozmerov, žiaden problém nepredstavuje ani montáž 10 poschodovej budovy.

oceľové konštrukcie - nosný systém heliportu

Ďalšou výhodou dodávky našich oceľových hál je ich kompletnosť a stopercentná presnosť. Jednotlivé segmenty sa dodávajú v presných rozmeroch, spájajú sa skrutkami, na stavenisku sa nezvára, nebrúsi ani nereže. Všetky časti sú zhotovené na mieru a sú aj presne označené, čo zaručuje veľmi rýchlu a jednoduchú montáž. Hala sa poskladá z nosníkov, opláštenia, panelov, stavebných otvorov a ďalších doplnkov do jedného presného komplexu.

Výhodou zabezpečenia dodávky celej haly jednou firmou je predovšetkým súlad a časová nadväznosť, čo u subdodávateľských prác môže predstavovať značné riziko a tak sa môže celá dodávka predĺžiť aj predražiť. Oceľ je ľahký, ale pritom pevný materiál, čo ju stavia do popredia materiálov, z ktorých sa stavajú novodobé objekty. Je plne recyklovateľná, má dobré tepelnoizolačné vlastnosti, a preto montované oceľové objekty firmy Cbmont, s.r.o šetria váš čas, peniaze, aj životné prostredie.

Meno (povinné)

Firma

Email (povinné)

Telefón

Poznámka