Zasklenie loggie

Image3Zasklenie loggie – praktické riešenie

Všade naokolo môžete sledovať nový „trend“ zasklievania loggií. Nie je to však len výmysel architektov, je to veľmi praktická vec, ktorá bude pre vás nielen finančným prínosom. Stále váhate, či tak máte urobiť? Možno vám pomôžeme rozhodnúť sa. Prejdime si najzákladnejšie faktory.

Prevencia pred ochorením

Zasklením loggie alebo balkónu sa značne zníži prašnosť, ktorá prenikne do vášho príbytku, čo je vec, ktorá možno nie je hmatateľná, ale určite prospeje vám aj vašim deťom. Okrem prašnosti sa výrazne minimalizuje aj hlučnosť, čo oceníte najmä počas noci a prievanu sa už nebudete musieť obávať.

Zasklenie loggie, zväčšenie priestoru

Touto stavebnou úpravou automaticky vznikne niečo ako nová miestnosť, čomu budete veľmi vďační napríklad v zime pri sušení bielizne, v lete ju využijete na relax, počas celého roka na uskladnenie vecí, ktorým by nevhodné poveternostné podmienky mohli viac uškodiť, ako pomôcť. Nehovoriac o tom, že „väčší byt“ má pri predaji samozrejme vyššiu cenu.

Ochrana financií a majetku

Image2Zasklená loggia rovná sa o spôsob menej, ako sa dostať do vášho bytu. Možno si myslíte, že je to výhodné len pre ľudí, ktorí bývajú na prízemí. Avšak zlodeji dokážu cez balkón alebo loggiu vykradnúť aj byty na vyššie položených poschodiach, o čom svedčia aj televízne správy, či titulky novín. Toto rozhodnutie vám môže priniesť úsporu na teple až 20% ročne, bez ohľadu na to, na ktorú svetovú stranu je orientovaná, takže vaša počiatočná investícia sa vám vráti, čo uvidíte na vlastné oči pri ročnom zúčtovaní energií.

Realizácia projektu

Nemusíte mať obavy, že zasklievanie naruší vzhľad vášho príbytku. Máme na výber široké spektrum možností a pri výbere vám pomôžeme nájsť pre vás najvhodnejšie riešenie.

Pohodlne si budete môcť vybrať, nakoľko naša spoločnosť má okrem množstva druhov skiel v ponuke rámové zasklievanie, ktoré tvoria hliníkové rámy, vodiace koľajnice a uzavreté lišty, tak isto aj bezrámové, kde sú vodiace hliníkové profily. Sklo je osadené v plastových dielcoch, ktoré zaisťujú pohyb vo vodiacich lištách. Pri výbere však vaše pohodlie nekončí, nakoľko my vám poskytneme:

  • odborné poradenstvo
  • vypracovanie projektu
  • kompletnú dodávku
  • pomoc so stavebným povolením

Ak ste sa práve rozhodli, že nadišiel aj váš čas na zasklenie loggie, neváhajte nás kontaktovať. Vypočujeme si vaše požiadavky, zohľadníme všetky aspekty, navrhneme riešenie týkajúce sa vášho bytu, či domu a vy sa už len rozhodnete.

Meno (povinné)

Firma

Email (povinné)

Telefón

Poznámka