Športoviská pod našou strechou

Naša spoločnosť okrem priemyselných a skladových hál, predajní a nákupných centier dokáže postaviť aj objekty, ktoré sú významovo, konštrukčne aj rozmerovo odlišné. Jedná sa o športoviská, ktoré čoraz častejšie podliehajú trendu celoročného využitia.

Športová hala

Samotná športová hala zastrešuje nielen hraciu plochu, ale aj šatne, reprezentatívne priestory a tribúnu, častokrát určenú pre stovky, až tisíce divákov. Pri výstavbe takéhoto objektu sa nesmie zabudnúť na detaily, ktoré zaisťujú bezpečnosť a hlavne komfort tak pre návštevníkov ako aj športovcov.

Boxy na zimnom štadióne

Medzi montované oceľové haly, ktoré vznikli rukou našej firmy patria:

  • jazdiarne
  • bowlingové dráhy
  • multifunkčné ihriská
  • plavárne
  • výstaviská

Všetky tieto stavby sa vyznačujú veľkou rozlohou a nemožnosťou inštalácie množstva podporných stĺpov, preto je ich konštrukcia navrhnutá tak, aby zaisťovala bezpečnosť a stabilitu celého objektu.

Od základného kameňa po poslednú skrutku

Naši klienti môžu od nás očakávať vysoko profesionálny prístup a pohodlie pri celkovej realizácii stavby. Ponúkame komplexné služby od prvotného schématického návrhu haly, cez kompletnú projektovú dokumentáciu, vybavenie stavebného povolenia, vlastnú výstavbu základov až po výrobu a montáž oceľových koštrukcií a opláštenia. Samozrejmosťou je aj napojenie a inštalácia inžinierskych sietí, príslušenstva a vybavenia haly – všetko po počiatočnej vzájomnej dohode s klientom. Zavŕšením spokojnosti zákazníka je odovzdanie kolaudačného rozhodnutia a prevzatie stavby do užívania.

Naša spoločnosť disponuje príslušnými certifikátmi a všetky jej objekty sú v súlade s európskymi normami, vrátane normy EN 1090-1 pre navrhovanie a výrobu oceľových konštrukcií.

Teší nás, že naše haly ponúkajú športové vyžitie počas celého roka širokej verejnosti.

Meno (povinné)

Firma

Email (povinné)

Telefón

Poznámka