Nerezové schodisko – dominanta interiéru

nerez schodySchodisko je dôležitým spojovacím prvkom medzi jednotlivými podlažiami. Hrá podstatnú rolu v interiéri a pri správnom výbere sa stane estetickou dominantou vášho obydlia alebo sídla vašej firmy. Dnes si nerez čoraz viac nachádza svoje miesto v interiérovom designe, buď len ako jednotlivé prvky z nerezu, zábradlie, alebo kompletne nerezové schodisko.

Veľkou výhodou schodiska z nerezu je jeho minimálna údržba a veľmi dlhá životnosť. Pre tento typ schodov neexistujú žiadne obmedzenia a vy môžete mať naozaj schodisko podľa vašich predstáv.

Kombinácie s inými materiálmi

Nerez je ideálny na kombináciu s akýmikoľvek materiálmi, dnešný trh ponúka viacero možností. Schodisko z nerezu skvelo vynikne s luxusnými kombináciami, naši zákazníci ich kombinujú s tvrdým alebo exotickým drevom, mramorom, sklom či umelým kameňom. V súčasnosti je nerezové schodisko žiadaným designovým prvkom.

Údržba nerezového schodiska

nerezové zábradlie na interiérové schodiskoPovrchová úprava nerezovej konštrukcie schodiska je matný odtieň nereze. Údržba takýchto schodov je veľmi jednoduchá. Na nerez môžete používať špeciálne prípravky, ktoré zanechajú ochrannú vrstvu a zbavíte sa neestetických otlačkov prstov. Na schodiskové stupne vám postačí vlhká handra.

Už ste sa rozhodli, ako teraz postupovať?

Ak ste sa rozhodli pre realizáciu nerezového schodiska, môžete nás jednoducho kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára nižšie. Pripravíme vám nezáväznú orientačnú cenovú ponuku, po konzultácii s vami prídeme zamerať priestor, navrhneme vám ideálny typ schodiska podľa vašich predstáv a upravíme cenovú ponuku podľa vybraných materiálov. Po vašom odsúhlasení pristúpime k realizácii.

Meno (povinné)

Firma

Email (povinné)

Telefón

Poznámka