Koľko zaplatíme za novú montovanú halu?

grand powerMontovaná hala – moderný trend

Dopyt po oceľových halách zaznamenal v posledných rokoch značný nárast a to predovšetkým kvôli nižšej obstarávacej cene a rýchlosti výstavby oproti stavbám z iných materiálov. Výsledná cena je priaznivá najmä kvôli cene jednotlivých montážnych komponentov oceľovej haly. Cenu znižuje aj rýchla montáž, ktorá v mnohých prípadoch trvá len zopár týždňov.

Sympatie získava táto voľba aj kvôli nespočetnému množstvu farebných kombinácií, prevedení, či proporcií výsledného objektu. Využitie takýchto montovaných hál je široké, materiály sú odolné, takmer bezúdržbové a náklady na prevádzku takého objektu sú veľmi nízke. Toto všetko prispieva k čoraz väčšiemu rozmachu v oblasti dodávok montovaných hál.

Aká je cena montovanej haly?

halaNa túto otázku sa nedá jednoznačne povedať za pár minút a neexistuje ani univerzálny cenník. Vyčíslenie celkovej ceny dodávky montovanej haly závisí od mnohých aspektov. Po ich zohľadnení pristupujeme k vytvoreniu cenovej ponuky, ktorá je každému klientovi šitá na mieru.

Medzi spomínané aspekty patria najmä:

  • priemer cien na trhu oceľových konštrukcií za posledné 3 roky
  • výška, šírka, dĺžka haly
  • snehové zaťaženie a dlhodobé poveternostné podmienky v danej oblasti
  • množstvo okien, svetlíkov, brán, poschodí atď
  • účel stavby
  • špecifické požiadavky na konštrukciu (napr. príprava pre montáž žeriavových dráh, mraziarenské boxy a pod.)

Spoločnosť Cb-mont ponúka najvyššiu kvalitu za priaznivú cenu. Garantuje kvalitu materiálov, presnosť jednotlivých komponentov, kvalitu montáže ako aj vysokú profesionálnu úroveň. Na základe predbežnej konzultácie stanoví celkovú cenu haly a podľa záujmu klienta pripraví projektovú dokumentáciu, vrátane 3D vizualizácie. Následne zabezpečí realizáciu stavby a v čo najkratšom čase stavbu nakoniec odovzdá do užívania.

 

Meno (povinné)

Firma

Email (povinné)

Telefón

Poznámka