Nerezové zábradlie a jeho kombinácie

54-SPOLOCENSKY_DOM_Svit_1.JPG.900x600_q75_crop-smartSamozrejmosťou v prípade prepojenia dvoch podlaží je schodisko a jeho neoddeliteľnou súčasťou je zábradlie. Zábradlie je funkčným, ale aj estetickým doplnkom schodov a celkového interiéru. Najobľúbenejším materiálom na jeho výrobu je aktuálne nerezová oceľ, z ktorej vzniká krásne nerezové zábradlie.

Pôsobivý doplnok interiéru

Nerezové zábradlie je moderným a esteticky pôsobiacim doplnkom pre akýkoľvek typ schodiska, balkónu aj terasy. Vybrať si môžete celonerezové zábradlie alebo nerez v kombinácii so sklom, drevom i ďalšími materiálmi. Povrchová úprava nerezu je v matnom alebo lesklom prevedení.

Nerezové zábradlie s výplňou rovnobežne s madlom

  • zábradlie schodiska – tento typ zábradlia je vhodný pre schodiská do interiérov aj exteriérov. Prvky zábradlia sú vedené rovnobežne s madlom schodiska  – vodorovne, šikmo, ale aj do oblúka. Je to najobľúbenejší typ aj u našich zákazníkov, pôsobí veľmi elegantne a umožňuje rôzne materiálové kombinácie.
  • zábradlia balkónov a terás – nerezové zábradlie je žiadaným designovým prvkom, jeho spoľahlivosť a trvalá funkčnosť je samozrejmosťou. Inštalované zábradlie v kombinácii s ďalšími prvkami domu spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov.
  • zábradlie francúzskych okien – exteriér využitie nerezu nijako neobmedzuje, s týmto zábradlím nemusíte myslieť na údržbu

Nerezové zábradlie so zvislou výplňou

  • zábradlie schodiska – elegantným riešením je výplň so zvislými tyčami. Ocenia ho najmä rodičia malých detí, keďže sa po ňom nedá jednoducho liezť.
  • zábradlia balkónov a terás – vhodná výplň zábradlia sa postará o originálny dojem, dostatočné bezpečnostné prvky sú samozrejmosťou
  • zábradlie francúzskych okien  pri francúzskych oknách plní zábradlie najmä bezpečnostnú funkciu.

Nerezové zábradlie so sklenenou výplňou

tocite-schodiska2Vďaka rôznym typom výplní môže mať zábradlie z nerezu množstvo podôb. V moderných domácnostiach je obľúbená kombinácia nerezu a skla. Sklo môže byť v čírej alebo matnej variante. Pre náročnejších sú v ponuke aj farebná sklá čo sklá s rôznymi ornamentmi.

Nerezové zábradlie s drevenými prvkami

Častou kombináciou zábradlia je použitie dreveného madla a stĺpikov v kombinácii s nerezovými stĺpikmi. Všetky varianty tohto zábradlia je možné prispôsobiť akémukoľvek typu schodiska. Aj staršie schodisko môžete oživiť vďaka novému nerezovému zábradliu.

Ak máte chuť na zmenu, neváhajte nás osloviť. Radi vám poradíme, aký typ nerezových schodov a zábradlia bude ideálny do vášho obydlia. Môžete mať doma pekne aj bez toho, aby ste museli myslieť na údržbu. Môžete nás jednoducho kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára nižšie.

Meno (povinné)

Firma

Email (povinné)

Telefón

Poznámka