Moderné zábradlie z nadčasového materiálu

54-SPOLOCENSKY_DOM_Svit_1.JPG.900x600_q75_crop-smartSchodisko je nevyhnutnou súčasťou poschodového domu. Často možno stojíte pred dilemou nielen z čoho budú samotné schody, ale aj ich nevyhnutná súčasť – zábradlie. Nerez je materiál, ktorý umocní štýl nielen schodiska, ale aj celkového interiéru, práve preto sa mnohí naši zákazníci rozhodli pre tento materiál.

Súčasné trendy

Nerez je v oblasti bývania často centrom záujmu. V bežných domácnostiach sa využíval donedávna najmä v kuchyni, ale čoraz častejšie sa dostáva do pozornosti tých, ktorí obľubujú módne a čisté línie. Zábradlie na schodoch už dávno nie je len nutným prvkom, ale stalo sa neoddeliteľnou súčasťou štýlového interiéru.

Trvalá funkcia nerezu

Nerezové zábradlie si mnohí naši zákazníci vyberajú práve pre jeho spoľahlivosť a maximálnu funkčnosť. Jeho životnosť je podstatne vyššia ako pri ostatných materiáloch, ktoré sa na nerezové zábradlia používajú. Pri minimálnej údržbe vám vydrží v skvelom stave aj desiatky rokov.

Variáce nerezového zábradlia

trendove nerezove zabradliaVšetky varianty je možné prispôsobiť pre akýkoľvek typ a tvar nerezového schodiska. Nerez môžete použiť pri betónovom, oceľovom, ale aj pri drevenom samonosnom schodisku. Často si tento materiál s obľubou vyberajú aj naši klienti, ktorí sa rozhodli rekoštruovať pôvodné zábradlie a chcú takto oživiť domáci interiér. Tvar nového nerezového zábradlia vieme prispôsobiť celkom podľa vašich predstáv, tvaruje sa rýchlo a jednoducho.

Jemnejšie či honosnejšie zábradlie?

Nadčasový materiál ponúka zaujímavé možnosti. Nie je žiaden problém vytvoriť z neho honosnejší dojem. V takom prípade sa použije veľkostne aj dizajnovo výrazná pätka so stĺpikom. Naopak, ak preferujete jednoduchosť a jemnejší vzhľad, zvolíte si malú pätu stĺpika. Výbornou kombináciou je v oboch prípadoch napríklad drevené madlo v rovnakom odtieni ako je odtieň schodov či podlahy.

Výplň nerezového zábradlia

Nerezové zábradlie môže mať nespočetné podoby. Ten správny šmrnc mu môže dodať práve jeho výplň. Čoraz obľúbenejšie sú jednoduché lanká, ale najčastejšie sa naši zákazníci rozhodnú pre nerezové prúty, ktoré môžu smerovať priečnym alebo zvislým smerom. Nádherná je kombinácia nerezu so sklom a je už len na vás, či si vyberiete číre, mliečne, alebo farebné sklo. Ponúkame vám nekonečné možnosti kombinácií, je len vás, akú si vyberiete.

Ak máte chuť na zmenu, neváhajte nás osloviť. Radi vám poradíme, aký typ nerezových schodov a zábradlia bude ideálny do vášho obydlia. Môžete mať doma pekne aj bez toho, aby ste museli myslieť na údržbu.

Meno (povinné)

Firma

Email (povinné)

Telefón

Poznámka