Nerezové schodisko

Nerezové schodisko v hoteli Nová LesnáNerez­ vhodná voľba pre vaše schodisko

Ak ste sa rozhodli stavať poschodový rodinný dom, vzhľad schodiska bude určite jednou z kľúčových vecí, ktorú budete v rámci bývania riešiť. Schodisko musí spĺňať nielen bezpečnostnú, ale aj estetickú funkciu a keďže bude celej rodine slúžiť prakticky po celý život, je jeho správny výber veľmi dôležitý. Či jeho poloha bude v centre obývacej izby, alebo hneď vo vstupnej alebo inej časti domu, či bude murované, alebo ho bude tvoriť samonosná konštrukcia – to všetko sú otázky, ktorými sa zaoberá budúci majiteľ domu a je len na ňom, aké schodisko si z ponúkanej palety možností nakoniec zvolí.

Pestrá paleta materiálov a ich kombinácie

V súčasnosti je na trhu množstvo materiálov, ktoré si človek môže vybrať pre svoje schodisko. Pomedzi starú klasiku – betón a drevo, si cestičku hľadajú aj iné materiály a jedným z nich je aj nehrdzavejúca oceľ. Tento kvalitný materiál, ktorý prichádza do povedomia, je z hľadiska údržby úplne ideálny, čo sa o dreve povedať nedá. Pôsobí veľmi moderne, ba až nadčasovo, má stále krásny vzhľad a je možné ho ľubovoľne kombinovať aj s inými materiálmi akými sú drevo, sklo, mramor, umelý kameň a pod. Pre moderne zariadený interiér je nerezové schodisko tou najideálnejšou voľbou.

Nerez má miesto aj v starších domoch

Image3Máte starší dom, ktorý rekonštruujete a existujúce schodisko nie je práve podľa vašich predstáv? Nemusíte ho búrať. Dajte starým schodom nový šat v podobe ušľachtilého materiálu, akým je nerez. Už len nerezové prvky v zábradlí pôsobia pekne a moderne, v kombinácii s drevom alebo sklom vytvoria nový moderný domov na nepoznanie od pôvodného. Keď k tomu pridáme napríklad vhodný kamenný obklad na stene a príjemné osvetlenie, vznikne funkčné, krásne a praktické schodisko, z ktorého budete mať určite radosť.

Jediná (ne)výhoda

Jedinou nevýhodou nerezového schodiska je jeho vyššia obstarávacia cena. Táto investícia je však jednorázová, nakoľko ide o kvalitný úšľachtilý materiál, ktorý vám bezpochyby bude dennodenne slúžiť po celý život. Prajeme vám dobrý výber, aby vaše nové schodisko dodalo dušu vášmu modernému interiéru. Veľmi radi k tomu prispejeme aj my.

Meno (povinné)

Firma

Email (povinné)

Telefón

Poznámka