Systémy posuvných striech

systémy posuvných striechZimná záhrada, zasklená terasa – miesta pre oddych, relaxáciu, posedenie s priateľmi. Aj keď je za oknami sneh, atmosféra zimnej záhrady vracia pocit leta a spríjemňuje tak chladné zimné dni. Našťastie, aj v letných dňoch sa dá tento priestor využiť naplno. Zimná záhrada sa nemení na skleník, pretože vďaka odvetrávaniu strechy sa v nej stále udržiava príjemná klíma. Zákazník si môže zvoliť stropný odvetrávací systém, vetranie pomocou ventilačných mriežok alebo novinku – odvetrávanie pomocou tzv. posuvnej strechy. Systém tzv. posuvných striech predstavuje novinku v odvetrávaní vnútorných priestorov predovšetkým zimných záhrad, terás v reštauráciách, hoteloch, či v nákupných centrách. Ide o systém, kde sa jednotlivé časti strechy, vedľa seba panoramaticky posúvajú, až sa strecha úplne otvorí.

Využitie posuvných striech

Zimná záhrada

Vo svojej zimnej záhrade môžete pokojne tráviť čas za každého počasia. Elektrická posuvná strecha vytvorí perfektnú atmosféru za krátky okamih. Materiál vysokej kvality, atraktívny dizajn a špičková technológia ponúkajú riešenie, ktoré zaručí spokojnosť každého zákazníka. Čerstvý vzduch v interiéri je na nezaplatenie.

Posuvná strecha predstavuje systém, ktorý v okamihu otvorí strop a vy si tak môžete vychutnať relax vo vnútri svojej zimnej záhrady pod holým nebom stlačením jedného tlačidla na diaľkovom ovládači. Premeňte svoj domov na ideálne miesto oddychu! Posuvné strechy našej výroby spĺňajú všetky normy a predpisy a sú zaujímavým riešením pre všetky priestory

Strechy pre bazény

Využívanie bazéna výlučne v horúcich dňoch je už minulosťou. So systémom posuvnej strechy môžete svoj bazén využívať celoročne. V lete pod holým nebom, v zime v príjemnom a chránenom prostredí. Z hľadiska praktickosti je strecha nad bazénom taktiež nevyhnutná. Chráni vodnú hladinu pred znečistením, škodlivým UV žiarením, či pádom dieťaťa alebo domácich miláčikov.

Komerčné využitie

Systém posuvnej strechy je veľmi vhodným riešením aj pre reštaurácie s letnými terasami, hotely, či nákupné centrá. Konštrukcia strechy sa prispôsobí tvaru a rozmerom priestoru, kde bude umiestnená.

Svetlíky v domácnosti

Image3Revolučná novinka posuvných striech umožňuje vytvoriť novú priestorovú dimenziu aj v interiéri vašej domácnosti. Vložením súvislého stropného svetlíka zabezpečíte dostatok svetla v interiéri bez ohľadu na orientáciu k svetovým stranám. Systém posuvnej strechy aj v tomto prípade vytvára ideálnu možnosť vetrania celého interiéru.

Ak vás zaujala naša ponuka, neváhajte nás kontaktovať. Naši pracovníci ochotne poradia, navrhnú a v prípade záujmu aj zrealizujú všetky vaše sny o komforte bývania.

Meno (povinné)

Firma

Email (povinné)

Telefón

Poznámka