Trendové nerezové zábradlie

trendove nerezove zabradliaK moderným novostavbám domov a bytov zároveň patria aj striebristé zábradlia balkónov alebo terás. Vďaka nim sa naše domovy stávajú výhradne trendovými a praktickými. Nemalú časť využitia si nerezový materiál vo forme zábradlia našiel aj ako súčasť obchodných centier, polyfunkčných areálov a skladových priestorov.

Hliník je síce lacnejší, ale…

Na zhotovovanie zábradlí sa využíva aj eloxovaný hliníkový materiál, ktorý je zaujímavý hlavne pre jeho nižšiu cenu. Mnohí zákazníci ho nepovažujú za príťažlivý, pretože jeho farebnosť a odraz svetla je trochu odlišný od nerezového materiálu. Aj v tomto prípade sa stretávame s viacerými stupňami kvality hliníku, ktorú by sme nemali podceňovať. Pri výbere by mala zastávať prvú priečku.

Tvrdosť a pevnosť nerezových materiálov

štýlové nerezové zábradlieKvalitné nerezové zábradlia sú napriek svojej tenkostennej štruktúre tvrdé a pevné. Tieto vlastnosti ich predurčujú na bezpečnosť a spoľahlivosť.  Pri výbere nemôžeme zabúdať, že kupujeme niečo, čo by malo mať životnosť niekoľko desiatok rokov. Ak sa budeme snažiť šetriť pri voľbe nerezového materiálu, môže sa nám to jednoducho vypomstiť.

Investujme do kvality a nepríjemných prekvapení sa báť nemusíme

V dnešnej dobe sa čoraz viac zákazníkov sústreďuje na cenu a pri rôznych akciových ponukách stráca správny úsudok. Nehľadiac na pôvod, kupujú si výrobky horšej alebo zlej kvality s krátkou dobou expirácie. Z dlhodobého hľadiska je nákup čínskych alebo poľských druhotriednych materiálov neefektívny. Prvé nepríjemné zmeny sa začnú diať už po dvoch rokoch, kedy nerez začne sivieť a neskôr korodovať.

O nerezové zábradlie sa treba starať

Základom je kúpa kvalitných materiálov od overených predajcov. No týmto sa pre nás povinnosti nekončia. Ak chceme, aby nám nerezové zábradlia vydržali ako nové čo najdlhšie, mali by sme ich ošetrovať rôznymi prípravkami na nerez. S ich výberom a aplikáciou vám radi poradia aj naši školení pracovníci.

Meno (povinné)

Firma

Email (povinné)

Telefón

Poznámka