Montovaná hala na kľúč

Uvažujete nad výstavbou administratívnej budovy, športovej haly či realizácie novej výrobnej či skladovej haly? Ak chcete stavbu realizovať bez starostí, s vašimi individuálnymi požiadavkami a potrebami, kontaktujte nás, pripravíme vám ponuku „na mieru“.

Montáž haly je jednoduchá a rýchla

Samotná montáž oceľovej haly nie je vôbec komplikovaná. Všetky spoje sa spájajú skrutkami, čo zaručuje rýchlu a precíznu montáž bez potreby zvárania. Časti konštrukcie sú vopred narezané podľa zadaných rozmerov, vopred prederavené a presne označené.

Ak sa rozhodnete pre komplexnú dodávku od našej firmy, zabezpečíme vám celkovú koordináciu a kompatibilitu jednotlivých častí konštrukcie vrátane všetkých detailov oplechovania, nadväznosti plášťov, rôznych prestupov, potrebných otvorov a podobne.

Táto komplexnosť celej dodávky montovanej haly a jej detailov zaistí našim klientom maximálnu možnú kvalitu a minimalizáciu rizika, ktorá by mohla byť zapríčinená vplyvom zlej koordinácie rôznych dodávateľov.

Výhody použitia ocele na realizáciu montovanej haly

Oceľové konštrukcie sa vyrábajú z pevných a vysoko odolných materiálov. Oceľ je pevná, ale zároveň veľmi ľahká. Vďaka tomu nepotrebuje masívne základy a v porovnaní so železobetónom je preprava a manipulácia na stavenisku oveľa jednoduchšia. Okrem toho je 100%-ne recyklovateľná.

Skladovacie, priemyselné či administratívne haly postavené z ocele majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti. Preto vám montované oceľové haly šetria aj vaše náklady spojené s ich prevádzkou.

Montované haly na mieru

Pri realizácii oceľovej montovanej haly na kľúč berieme maximálne do úvahy potreby a požiadavky našich klientov. Montované oceľové haly optimalizujú voľný priestor a môžu obsahovať aj špeciálne architektonické prvky. Oceľové haly majú voľný rozpon od 10 až do 100 m bez podpery. Dokážeme vám dodať vám halu s medziposchodím, dráhou pre žeriav, parkoviskom, príjazdovou komunikáciou alebo s kompletným príslušenstvom pre funkčnú stavbu, ktorú môžete okamžite využívať.

Ak sa rozhodnete pre realizáciu montovanej haly našou spoločnosťou, ponúkneme vám kompletnú realizáciu spodnej stavby a montovanej haly na kľúč. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Meno (povinné)

Firma

Email (povinné)

Telefón

Poznámka