Oceľové konštrukcie a montované haly na kľúč

envigeoMáte v pláne výstavbu novej výrobnej alebo skladovej haly? Alebo potrebujete realizovať administratívnu budovu či športovú halu?

Ak chcete mať halu podľa vašich predstáv a individuálnych potrieb, obráťte sa na našu spoločnosť – vašu oceľovú konštrukciu alebo montovanú halu realizujeme „na kľúč“.

Montované haly na mieru

Pri dodávke montovanej haly dbáme na potreby a požiadavky našich klientov. Oceľové haly optimalizujú voľný priestor a obsahujú špeciálne architektonické prvky. Na zákazku realizujeme aj oceľové haly s medziposchodím, dráhami pre žeriavy, parapetami aj rôznym príslušenstvom, ktoré zabezpečí kompletnú a funkčnú stavbu.

Najčastejšie sa na nás klienti obracajú s realizáciou montovaných oceľových hál na komerčné alebo priemyselné využitie. Ide o logistické sklady, distribučné centrá, sklady, výrobné haly, maloobchodné predajne, športové haly, jazdiarne či autosalóny. Realizujeme aj viacpodlažné haly, ideálne pre administratívne, obchodné priestory či hotely.

Jednoduchá montáž oceľovej haly

Montáž oceľovej haly je jednoduchá a rýchla. Spoje sa šrubujú, čo zaručuje rýchlu a precíznu montáž. Jednotlivé časti konštrukcie sa narežú podľa presných rozmerov, sú dopredu presne označené a predvŕtané. Všetko je pripravené tak, aby priamo na stavbe boli potrebné minimálne úpravy komponentov. Štandardná doba dodávky je cca 8 týždňov, v závislosti od veľkosti a obtiažnosti objektu.

Použitie ocele a jej výhody

oceľové konštrukcie pre budúci strešný systém

Oceľové konštrukcie sú vyrábané z pevných, vysoko odolných recyklovateľných materiálov. Oceľ má skvelé vlastnosti – je pevná, ale zároveň ľahká. Preto základy pod halou nemusia byť masívne a aj preprava a manipulácia s jednotlivými komponentami haly je jednoduchšia v porovnaní so železobetónom. Administratívne budovy, priemyselné aj skladovacie haly majú výborné tepelno – izolačné vlastnosti. Vďaka tomu vám ušetria náklady pri vašej prevádzke.

Naša spoločnosť má veľa skúseností s prípravou náležitej dokumentácie ako aj následnou montážou montovaných hál pre rôzne využitia, a tiež ich obkladanie sendvičovými panelmi. Ručíme za bezpečnosť, stabilitu a bezchybnosť výsledkov našej práce, čo má za následok aj celý rad spokojných zákazníkov. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Meno (povinné)

Firma

Email (povinné)

Telefón

Poznámka