Štýlové a bezpečné nerezové zábradlie

nerez schodyZábradlie sa môže vyrábať z rôznych materiálov. Medzi najpraktickejšie však patria tie, ktoré sú vyrobené z materiálov vyžadujúcich minimálnu údržbu a s vysokou životnosťou. Čoraz obľúbenejšou variantou je nerezové zábradlie v kombinácii s inými materiálmi.

Zábradlie vymedzuje priestor (balkón, loggia), slúži ako doplnenie schodiska, zvyšuje našu bezpečnosť a chráni pred pádom. Využívame ho v interiéroch, ale aj exteriéroch. Pri výbere materiálu by sme mali zohľadniť niekoľko dôležitých aspektov:

  • hmotnosť – ktorá bude zaťažovať konštrukciu
  • nároky na montáž
  • náročnosť údržby – budúce investície na obnovu povrchu zábradlia
  • cena za zhotovenie

Nerezové zábradlie

Naša spoločnosť vám ponúka zhotovenie nerezového zábradlia. Nerez je kvalitný materiál, ktorý je základom celej konštrukcie. Tento materiál je vysoko odolný a preto je možné jeho využitie nielen v interiéroch, ale aj exteriéroch. Vzhľad schodiska je elegantný, pôsobí veľmi prirodzene.

Atypické riešenia

Hotel_Nova_Lesna.JPG.900x600_q75_crop-smartZábradlie z nerezu je možné vyhotoviť aj v atypickom prevedení, podľa nárokov klienta. Umožňuje vytvoriť aj oblé tvary pri točitých schodoch. Výborným a estetickým riešením je kombinácia nerezu s drevom, sklom alebo kameňom.

Zábradlie so sklenenou výplňou

Jednou z možností je zábradlie so sklenenými komponentmi. Zachová maximálnu vzdušnosť a svetlosť priestoru a zároveň zaistí vysokú bezpečnosť a stabilitu. Sklo je výrazný estetický prvok a veľmi ovplyvní celkové pôsobenie schodiska vo vašom obydlí.

Nerezové úchyty na sklo

Pri voľbe zábradlia so sklom treba myslieť aj na voľbu vhodných úchytov, ktoré sa používajú na prilepenie výplní. Dôležitá je ich odolnosť, pevnosť a v neposlednom rade aj vhodný design. Vieme klientovi odporučiť vhodné úchyty podľa konkrétneho využitia.

Radi vám poradíme, aký typ nerezového zábradlia bude ideálny do vášho príbytku. Kontaktujte nás, ak máte chuť na zmenu.

Meno (povinné)

Firma

Email (povinné)

Telefón

Poznámka