Štýlové nerezové zábradlie

štýlové nerezové zábradlieKaždé schodisko výrazne ovplyvní vzhľad Vášho bývania. Jedným z dôležitých prvkov, aby schody spĺňali plnohodnotnú funkčnosť aj estetický dojem, je aj zábradlie. Čoraz častejšie si naši klienti vyberajú nerezové schodisko a nerezové zábradlie, prípadne nerezové v kombinácii s drevom, sklom alebo iným materiálom. Silnou stránkou nerezového zábradlia a aj schodiska je dlhá životnosť, pevnosť, spoľahlivosť a moderný design.

Zábradlie z nerezu má svoj charakter, nepotrebuje extra údržbu a hodí sa pre rôzne typy schodísk. Oporu schodov zaisťuje nerezová konštrukcia, ktorú vyrobíme podľa želania zákazníka v rôznych tvaroch, prispôsobím priestoru v dome alebo designu miestnosti.

Životnosť a údržba nerezového zábradlia

54-SPOLOCENSKY_DOM_Svit_1.JPG.900x600_q75_crop-smartNerezové zábradlia sú obľúbené nielen na schodisko do interiéru, na schodiskách a galériách interiéru rodinných domov, ale čoraz častejšie v administratívnych budovách, hoteloch a obchodných centrách. Antikorové zábradlia sú predovšetkým vhodné do exteriérového prostredia. Vďaka svojej vysokej miere odolnosti voči korózii si dokážu dlho zachovať svoj pôvodný vzhľad. Pri použití v interiéru by mali antikorové zábradlia ostať bez známky veku aj 50 rokov. Je potrebná len minimálna miera údržby, stačí iba preleštiť špeciálnymi prípravkami, vďaka ktorým získa nerez ochranný film a vyšší lesk. Pri samotnom čistení nerezových zábradlí nemusíte používať žiadne drahé chemické čistiace prostriedky a nátery.

Nerezové zábradlie na mieru

Tento typ zábradlia vám môže ozdobiť aj balkóny, terasy alebo francúzske okná na poschodí. V tejto oblasti vám ponúkame rýchle riešenia s prvotriednym designom. Vyberte si nerezové zábradlie podľa svojich predstáv a po vzájomnej dohode vám vyhovieme aj pri atypických riešeniach.

Meno (povinné)

Firma

Email (povinné)

Telefón

Poznámka