Unikátne športové haly z oceľových konštrukcií

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mohutné murované stavby sú príliš nákladné a ich realizácia je časovo náročná, preto sa objekty na športové účely čoraz častejšie realizujú ako haly z oceľových konštrukciíMontované športové haly a telocvične môžu slúžiť ako tenisové alebo badmintonové haly, telocvične, posilňovne, bazény alebo aj štadióny. 

Jednoducho a rýchlo

Na športové haly sú zvyčajne kladené dosť vysoké nároky, preto musia spĺňať minimálne tieto vlastnosti:

  • estetika
  • funkčnosť
  • flexibilita
  • realizácia v čo najkratšom čase

Flexibilnosť

Veľkou výhodou montovaných stavieb je ich multifunkčnosť. Vnútorné i vonkajšie priestory sú usporiadané podľa individuálnych požiadaviek, sú jednoducho zmontovateľné a rovnako jednoducho sa dajú podľa potreby demontovať. Športovú halu je dokonca možné aj rozobrať a postaviť ju na inom mieste. Takýto typ športoviska by mal ponúknuť maximálne využitie vnútorného priestoru.

Optimalizácia viditeľnosti

Pri realizácii športovej montovanej haly je maximálne dôležité, aby konštrukčné prvky neprekážali návštevníkom vo výhľade. Vďaka moderným technológiám a použitiu kvalitnej ocele je možné projektovať športovú halu s veľkým rozponom aj bez podpier. Vyžaduje si to však špecifickú a správne nadimenzovanú konštrukciu.

Údržba oceľovej haly

Mnohé časti oceľových hál si nevyžadujú žiadnu údržbu počas celej svojej životnosti. Vďaka špeciálnym náterom a zinkovaniu, ktoré používame pri realizácii objektu, vieme zaručiť dlhodobú životnosť celej oceľovej konštrukcie.

Naša spoločnosť má veľa skúseností s návrhmi a montážou montovaných hál na akékoľvek účely. Ručíme za bezpečnosť, stabilitu a bezchybnosť výsledkov našej práce, čo má za následok aj celý rad spokojných zákazníkov. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára nižšie.

Meno (povinné)

Firma

Email (povinné)

Telefón

Poznámka