Kvalitné montované haly od profesionálov

Výrobné či skladové haly na mieru podľa predstáv zákazníka sú pre nás výzvou. Špecializujeme sa na kvalitné, skutočne odolné oceľové konštrukcie a montované haly, ktoré sú podľa predstáv našich klientov. Dokážeme zabezpečiť všetko od naplánovania, cez výrobu až po samotnú montáž. Dôkazom sú referencie od našich spokojných zákazníkov.

Naša spoločnosť vyrába všetky typy montovaných hál. Pôdorys a výšku haly prispôsobíme vašim predstavám, vďaka používaným kvalitným materiálom je možné halu variabilne pospájať a skombinovať. Podľa druhu vášho podnikania si môžete vybrať zateplenú alebo nezateplenú halu.

Všetky haly a oceľové konštrukcie montujeme po celom Slovensku. Štandardne ponúkame rámové a oblúkové haly, ktoré dokážeme variabilne prispôsobiť aj najnáročnejším požiadavkám pre konkrétne priemyselné či poľnohospodárske odvetvia.

Rámové montované haly

Ak chcete priestor čo najefektívnejšie využiť, odporúčame rámové montované haly. Priestor je možné variabilne rozčleniť na predajné, výrobné aj skladovacie priestory. Tieto haly montujeme so sedlovou alebo pultovou strechou so zodpovedajúcimi bezpečnostnými prvkami. Aj typ strechy vopred konzultujeme s našim klientom. Odolná konštrukcia rámovej haly je bezpečná a spoľahlivá v akokoľvek náročných podmienkach.

Oblúkové montované haly

Tieto mnohoúčelové haly je možné nielen ľahko postaviť, ale aj rozobrať a postaviť na inom mieste. Ide o lacnejšiu verziu montovanej haly, ktorú môžete využiť na rôzne účely. Často si ich klienti vyberajú na výrobné či skladovacie priestory, ale postavíme z nich aj spoľahlivé športoviská, garáže či nákupné centrá. V prípade potreby nie je problém halu z ktorejkoľvek strany rozšíriť.

Opláštenie montovaných hál

Ak máte záujem montovanú halu zatepliť, nie je problém. Pre oba typy montovaných hál používame na zateplenie sendvičové panely. Vyberať si môžete zo širokej ponuky farieb, ale aj parametrov tepelno izolačných vlastností.

Variabilita montovaných hál

Estetické vlastnosti umocňujú aj použité okná a dvere. Podľa vašich potrieb ale aj podľa celkového vzhľadu haly vám odporučíme plastové či hliníkové okná a dvere, alebo oceľovú bránu. Montované haly môžu byť samostatné stavby, ale nie je problém pristaviť ich aj k už existujúcim budovám. Všetko je možné prispôsobiť vašim potrebám.

Nezáleží na veľkosti haly, dokážeme postaviť akúkoľvek halu pre vaše podnikanie. Ak si potrpíte na profesionálny prístup a špičkovú kvalitu, kontaktujte nás. Dokážeme postaviť akúkoľvek halu pre vaše podnikanie.

Meno (povinné)

Firma

Email (povinné)

Telefón

Poznámka