Oceľové montované haly na administratívne účely

administratívne priestory z oceľovej konštrukciePri výstavbe oceľových montovaných hál sa čoraz častejšie stretávame s požiadavkou o doplnenie administratívnych priestorov, prípadne ide aj o samostatné administratívne budovy. V rámci výstavby tohto typu objektov uplatňujeme výhody nášho konštrukčného systému, ktorý je koncipovaný pre široké spektrum administratívnych prístavieb či stavieb. Vhodným prepojením priemyselných a úžitkových priestorov s administratívnou časťou je možné vytvoriť reprezentačné sídlo akejkoľvek spoločnosti.

Na administratívne priestory bývajú často kladené väčšie nároky na dispozičné členenie priestoru, presvetlenie, akustické parametre aj vetranie. Splniť tieto nároky je možné vďaka stenovým a strešným systémom, ktoré poskytujú rôzne farebné možnosti a zároveň umožňujú variabilné možnosti na umiestnenie výplní otvorov, presvetlenie striech, prestupov ventilácie a pod.

Výhody administratívnych budov z ocele:

  • moderné oceľové halyrýchla a flexibilná montáž
  • variabilita napojenia administratívneho objektu s priemyselnou časťou
  • bezproblémová nadväznosť ostatných remesiel na oceľovú konštrukciu
  • vzdušnosť a presvetlenie kancelárskych priestorov
  • široká ponuka stenových a strešných systémov

Naša spoločnosť vďaka stabilnému tímu poskytuje služby na špičkovej úrovni, zabezpečíme pre vás všetko od projektu až po samotnú realizáciu. Prioritou je pre nás  komunikácia s klientom, zohľadníme vaše požiadavky do posledného detailu.

Neváhajte, a nechajte si aj vy u nás naceniť vašu novú halu. Kvalita materiálov, montážnych prác ako aj priaznivá cena a rýchlosť dodávky bezpochyby zaručí vašu spokojnosť.

Meno (povinné)

Firma

Email (povinné)

Telefón

Poznámka