Plánovanie výstavby haly

nosný oceľový systém budúcej haly

Plánujete výstavbu výrobnej alebo skladovej haly, krytého športového ihriska, či administratívnej budovy? Chcete svoje plány zrealizovať čo najrýchlejšie, za prijateľnú cenu a mať pritom čo najmenej starostí? Naša spoločnosť sa zaoberá montážou oceľových konštrukcií na rôzne účely, preto aj riešenie montáže oceľovej haly na mieru pre nás nie je žiaden problém.

Montované oceľové haly majú v súčasnosti všestranné využitie, sú finančne nenáročné a ich realizácia je oveľa rýchlejšia ako výstavba murovaných budov. Montované oceľové haly využívajú naši klienti najmä v týchto oblastiach:

  • priemysel: výrobné haly, skladové haly, montážne haly, zázemie pre čističky odpadových vôd, haly na spracovanie odpadu, …
  • hospodárstvo: poľnohospodárske haly, skladovacie priestory, logistické centrá, …
  • obchod: obchodné centrá, predajné haly, reprezentačné haly, autosalóny, pneuservisy, čerpacie stanice, …
  • šport: viacúčelové športové haly, jazdecké haly, kryté jazdiarne, multifunkčné haly, zimné štadióny, telocvične …
  • komerčné využitie: hangáre, kryté parkoviská, nadzemné parkoviská, budovy občianskej vybavenosti, administratívne budovy, výstavné siene …

Dodanie oceľovej haly

envigeoDodávku oceľovej haly zabezpečujeme kompletne, t.j. od spracovania projektu a prípravných prác, cez zabezpečenie stavebného povolenia až po výrobu a montáž kompletnej haly s rozvodmi a inštaláciou. Haly môžu byť viacpodlažné, s medziposchodiami, ich súčasťou môžu byť žeriavy a žeriavové dráhy, či iné príslušenstvo. Výstavba haly je rýchla a bezpečná, všetky diely sú montované, preto nie je potrebné zváranie ani iné doplnkové stavebné práce.

Oceľové konštrukcie od našej spoločnosti vynikajú svojou životnosťou, nenáročnosťou a spĺňajú tie najprísnejšie európske normy. Povrchová úprava materiálov spočíva v ošetrení špeciálnymi nátermi a zinkovaní, čo umožňuje predĺženie životnosti ocele a tak zaručí aj dlhodobú životnosť celej oceľovej konštrukcie.

Navyše, hala sa dá akokoľvek upravovať, rozširovať alebo inak meniť, podľa požiadaviek zákazníka. Je vyrobená z pevných, vysokoodolných a stopercentne recyklovateľných materiálov.

Navštívte našu spoločnosť, predostrite svoje požiadavky a my vám dodáme halu pre vaše podnikanie k maximálnej spokojnosti.

Meno (povinné)

Firma

Email (povinné)

Telefón

Poznámka