Nerez – nadčasová inovácia, dizajn budúcnosti

Image4Nerezové prvky sa v moderných domácnostiach vyskytujú čoraz častejšie. Najväčšie uplatnenie má tento materiál v kuchyni, no časom sa dostáva aj do iných miestností, pričom ako najnovší trend treba spomenúť nerezové schody a zábradlia. Nerez je odolný a elegantný materiál, ktorý nájde uplatnenie tak v interiéri ako aj v exteriéri, je takmer bezúdržbový a preto sa teší veľkej obľube pri voľbe schodiskových, balkónových, či terasových zábradlí. Skvele dopĺňa bytový dizajn, hodí sa k väčšine materiálov a pôsobí elegantne a čisto.

Veľké množstvo variácií

Ako sme už spomenuli vyššie, nerez sa výborne hodí k rôznym materiálom. Zákazník si môže vybrať rôzne prevedenia stĺpikov, ktoré môžu mať rôzne spôsoby ukotvenia. Veľké, či malé pätky stĺpikov naznačujú nenápadnosť, naproti tomu mohutnosť, takže na svoje si príde naozaj každý. Nerezové zábradlie sa dá výborne kombinovať napríklad so sklom, drevom ale aj nerezovými lankami, či spletenými prútmi, ktoré sú bezpečné a elegantné zároveň, takže sa hodia aj rodinám s malými deťmi.

Ako si správne vybrať z množstva ponúkaných možností?

54-SPOLOCENSKY_DOM_Svit_1.JPG.900x600_q75_crop-smartOdborník na bytový dizajn má pre vás niekoľko rád:

  • pre otvorené schodisko je vhodné použiť priehľadnú výplň zábradlia, či už nerezové prúty, pásy, alebo sklenenú výplň. V kombinácii s drevenými alebo nerezovými samonosnými stupnicami vytvoríte priam dizajnový skvost.
  • ak máte murované obložené schody, nebojte sa nerez použiť ako doplnok. Na každom schodisku sa skvele vyníma nerezové zábradlie, elegantne pôsobí aj osvetlenie stupníc v nerezovom prevedení
  • dizajn celého schodiska môže vhodne dotvoriť správny výber úchytiek a ostatných doplnkov, ktoré len umocnia štýl a eleganciu

Schody a zábradlie v tom istom šate

Nerezové schody v kombinácii s nerezovým zábradlím už dávno nie sú len prvkom luxusných interiérov. Čoraz viac sa dostáva táto kombinácia aj do bežných domácností a má veľký úspech. Prednosťou tohto variantu je predovšetkým dizajn, ale aj takmer nulová bezúdržbovosť, dlhá životnosť a odolnosť materiálov. Ďalším plusom je veľké množstvo variácií, ktoré táto kombinácia ponúka tak v interiéroch, ako aj v exteriéroch.

Počas pôsobenia našej firmy sme postupom času zaznamenali zvýšený záujem o nerezové zábradlia, v kombinácii s nerezovými schodmi. Zákazníkom ponúkame bezplatné poradenstvo, samozrejmosťou je finálna vizualizácia a nacenenie materiálu a prác. Máme za sebou množstvo realizácii snov a dokonalom bývaní, ktorý radi splníme aj vám!

 

Meno (povinné)

Firma

Email (povinné)

Telefón

Poznámka